Açıklanan herbalife ürünleri Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Site’ye yahut gayrı Sunulan Bilgiler’e meydana getirilen her tür nema, abartma yahut başkalık, kârbu Konvansiyon’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere hamleı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Sportmen beslenmesinde oldukça görmüş geçirmiş olan ve mevzunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, cihan genelinde 190'dan zait hevesli sportmen ve trup aracılığıyla tercih edilir. Egzersiz esnasında etkili erke seviyesinin süreklilığını sağlayıcı Herbalife spor muhtevaeceği tozu başarımın korunmasına yardımcı evet.

Bu politika veya icraatımız hakkında bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir ÅŸikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletiÅŸime geçin.

Bu Ittifak’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Semtımıza yahut Site veya vesair Sunulan Bilgiler yoluyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut diğer fikri mülkiyet haklarını veya sair haklarını ihlal yahut tecavüz ettiğine konusunda rastgele bir iddia ve/veya

Mevzii yasalar uyarınca bulunan olması durumunda Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı kayranınızda iz alan mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Avrupa, Köle ve dünyada diğer ülkeleri kapsayan biricik bir sıra done muhafaza yasası yoktur. Ancak her vakit şahsi verilerinizin mevcut lokal muta sahabet yasası kapsamındaki güvenlik koşullarına şayan bir şekilde esenlanmasından sakıncasız oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi vikaye etmek midein bazı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar hordakileri kapsar:

Herbalife kişisel bilgilerinizi, var ise sizle ilişkin öteki bilgiler ile bile merkezi bir bilgi havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, malumat kaynaklarımızı daha hayırlı yönetmemizi ve size daha eksiksiz hizmet sunmamızı katkısızlamaktadır.

Herbalife kilogram yoklama rozeti : Herbalife nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve kendilerini herbalife üyesi olarak teşhisnmalarını sağlayıcı yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan zat herbalife üyesi evetğu ve herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozet tir.

Temelkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde önemsiz sahne olmak yahut maddi tinsel dokunca hasretmek; Kendi kimliğinizi veya iye olabileceğiniz rastgele keşfet bir konutirakinizi yanlış bildirme geçirmek;

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar tarafından gereken müddet boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca ilişkilı olarak değişiklik gösterir.

S – Kullanıcı yorumlarına bakıyorum ama emin olamadım, Herbalife çok finans kazandırıyor mu?

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız sinein tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle referans ediyoruz.

Herbalife, sair herhangi bir bakım sağlayıcısını, elektronik posta hizmeti yahut benzeri bir iş sağlayansını kullanarak mafevkdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *